Eğitim Fuarı

AMERİKA VE İNGİLTERE’DEKİ DİL OKULLARI VE ÜNİVERSİTE YETKİLİLERİ İSTANBUL’A GELİYOR!

Mezun Group, 27 Şubat 2016 Cumartesi günü Harbiye Hilton Hotel’de Amerika ve İngiltere’deki birçok seçkin okulun katılacağı eğitim fuarı düzenleyecek.

Bu yıl 5. kez düzenlenecek olan fuarda öğrenciler, 500 farklı eğitim programı seçeneğini değerlendirirken, konaklama ve yurt dışında yaşam hakkında da kapsamlı bilgi alabilecekler.

mezunfuar1ESLI, The Language Company, Bath Spa University, Durham University, HULT International Business School, Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences ve daha birçok üniversite ve dil okulları fuarda yer alacak. Öğrenciler, sorularına okul yetkililerinden birebir cevap alırken, burs imkanları hakkında bilgi edinebilecekler.

İlk kayıt yaptıran öğrenciye 5000 $ burs imkanı!

Birçok üniversitenin, eğitim ücretini ödeyerek kayıt yaptıran ilk öğrenciye 5000 $’ dan başlayan burs imkanı sunacak.

Sanal Alemde kampus turlari

Oculus Rift ve Samsung Gear Sanal Gerçeklik gözlükleri ve  Spacealker VR yurume simulatoru ile katılımcılar Amerika’daki üniversite kampüslerini simulator uzerinde yuruyerek gezebilecekler ve sanal gerçekliği deneyimleyebilecekler.

Vize Süreçleri ve Kültür Şoku Hakkında Özel Seminerler

Fuarda, Amerikan Konsolosluğu yekilileri ‘Vize süreci’ hakkında bir seminer verirken 19 yıldır Amerika’da yaşayan Mezun Group CEO’su Ali Hantal da fuara katılarak, öğrencilere “Amerika’daki Hayata Alışma ve Kültür Şokunu Engellemenin Başlıca Yolları” konulu bir seminer verecek. Hantal, Türk öğrencilerle daha Amerika’ya gitmeden orada karşılaşabilecekleri kültür farklılıkları konusunda önemli ipuçlarını paylaşacak.

Fuara Katılan Öğrencilere Ücretsiz Başvuru Desteğimezunfuar3

Mezun Başvuru Destek Merkezi fuara katılan öğrencilere başvuru süreçleri hakkında bilgiler verecek ve başvurularının her aşamasında yanlarında olacak. Fuara katılan tüm öğrenciler Mezun Başvuru Destek Merkezi ile  fuarda olan ya da olmayan tüm okullar için başvuru desteği alabilecek.

Sağlığın Hollywood’unda, Boston’da Üniversite Eğitimi!

Fuar kapsami içinde ayrica Boston’ın sağlık eğitimi lideri olan şehir merkezinde yer alan ileri teknoloji kampüslere sahip Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences (MCPHS) bir resepsiyon verecek..

Bölgesinin en eski ve köklü eğitim kurumlarından biri olan ve yalnızca sağlık bilimlerine odaklanmış eğitim programı ile ileri düzey, yenilikçi, teorik ve pratik eğitim teknikleri sunan MCPHS, gerçekleşecek resepsiyonda lisans, yüksek lisans ve staj imkanları hakkında katılımcıları bilgilendirecek.

Resepsiyona katılanlara burs imkanı!

MCPHS, yabancı öğrencilerine sunduğu 10.000$’a varan burs imkanlarının yanında, fuar katılımcılarına 5000$’dan başlayan barınma desteği de sunacak.

Ücretsiz Online Kayıt Olun

 

mezunfuar2

Mezun.com hakkında: 1999 yılından bu yana  eğitim sektöründe hizmet veren Türkiye’ nin en büyük uluslararası eğitim platformudur.  Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, Kanada, İngiltere  ve Avrupa ülkelerini de kapsayan bir çok farklı ülkenin eğitim sistemleri hakkında bilgileri, öğrenciler ve ilgililerle bu platform üzerinden paylaşmaktadır. 2014 yılı itibari ile bu ülkelerden toplam 800 okulun aktif tanıtımlarını,başta Türkiye olmak üzere 20 ye yakın ülkede gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin web tabanlı en büyük eğitim platformu olan Mezun.com, kar amacı gütmeden istisnasız tüm öğrencilerin yurtdışında eğitim ile ilgili ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşmaları için eşit fırsatlar sunmaktadır. Sunulan hizmet ve danışmanlıklardan öğrenci ve ailelerinden hiçbir ücret talep edilmemektedir. Bu çerçevede iş modeli olarak alanında tektir. ABD Büyükelçiliği, ABD İstanbul Başkonsolosluğu, Türkiye Fulbright Eğitim Komisyonu, British Council, Campus France, gibi önemli kuruluşlarla  işbirliği yapmakta olan Mezun Group DEİK bünyesinde Eğitim Ekonomisi İş Konseyi’nin (EEİK) de çözüm ortağıdır. www.studyinturkey.org.tr’ sitesi bu amaçla hizmet vermektedir.

2012 yılında hayata gecen www.gostudyinturkey.com ise Türkiye’de okumak isteyen yabancı öğrencilere yönelik geniş kapsamli bilgiler sunmaktadır.

Group gecen sene dünya eğitim sektöründe bir ilke imza atarak Mezun.TV ile dunyanin ilk uluslarasi eğitim konusunda servis veren dikey Web TV’sini kurmus oldu.

Detaylı bilgi için:

OptimumBrand  0212 2740774

Emel Ata eata@optimumbrand.com

Detaylı bilgi için:

OptimumBrand  0212 2740774

Emel Ata eata@optimumbrand.com

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :