Üniversite Ara

   İndirimli Kayıt Duyurusu

    İndirimli Kayıt Hakkından Nasıl Yararlanabilirsiniz ?
    
   2018-2019 eğitim döneminde sizinle aynı üniversiteye kayıt yaptırmak isteyen yüksek lisans ve doktora adaylarından gruplar oluşturup, başvurmayı düşündüğünüz üniversiteden sizin adınıza %20 grup indirimi alıyoruz.
    
   İndirimli kayıt hakkından yararlanmak için aşağıdaki formda başvurmayı düşündüğünüz üniversite ve bölüm bilgilerini seçerek ön başvurunuzu iletebilirsiniz.
    
   Başvurunuz bize ulaştıktan sonra değerlendirmeye alınacak ve kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

   [quform id=”8″ name=”indirimformu”]


   Grup İndirimi Hakkında Sık Sorulan Sorular

   Başvuru Yaptıktan Sonra Süreç Nasıl İşliyor? 
    
   Bir gruba katılmak için başvuru yaptığınızda bilgileriniz www.yukseklisans.com.tr sistemine dahil oluyor. 2018-2019 eğitim döneminde sizinle aynı üniversiteye başvuru yapmak isteyen adaylardan bir grup oluşturuyoruz. Daha sonra üniversite ile iletişime geçip sizin adınıza Grup İndirimi alıyoruz.
    
   Sonrasında sizinle ve gruptaki diğer yüksek lisans adayları ile iletişime geçip kayıt için gerekli evrakları ve kayıt tarihini konuşuyoruz.
    
   Üniversiteye belirlenen tarihte kayıt için gittiğinizde size ödemeniz gereken eğitim ücreti üzerinden %20 grup indirimi uygulayarak kaydınızı gerçekleştiriyor.
    
   Başvurduktan Sonra Vazgeçersem Ne Olur?
    
   Üniversiteye kaydınızı yaptırana kadar istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz. Daha sonra fikrinizi değiştirip kayıt olmaya karar verirseniz üniversitenin belirlediği indirimsiz ücret üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.
    
   Bu Hizmet İçin Bir Ücret Ödeyecek miyim?
    
   Hayır, bu hizmet tamamen ücretsizdir. Kayıt sırasında üniversiteye ödeyeceğiniz indirimli kayıt ücreti dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.
    
   Ödeme Koşulları Nelerdir?
    
   Kayıt yaptıracağınız Üniversite’nin belirlediği koşullar geçerlidir. Eğer peşin ödemek isterseniz peşin fiyat üzerinden indirim uygulanacaktır. Taksitli ödemek isterseniz de taksitli fiyat üzerinden indirim uygulanacaktır.
    
   Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?
    
   Üniversitelerin başvuru tarihleri birbirinden farklılık göstermektedir. Grup indirimi için son başvuru tarihi ise üniversitenin son kayıt tarihinden bir hafta öncesine kadardır. 
    
   Birden Fazla İlgilendiğim Üniversite ve Yüksek Lisans Programı Var. Hepsi İçin Ayrı Ayrı İndirim Başvurusu Yapmam Gerekli midir?
    
   Grup indirimi başvurusu için bilgilerinizi girerken, üniversite ve bölüm seçme adımlarında çoklu seçim yapabilirsiniz. Biz bu yüksek lisans programlarından herhangi biri için grup hazır olduğunda sizinle iletişime geçeceğiz. 
    
   Sizinle Nasıl İletişim Kurabilirim?
    
   Bize aşağıdaki adresten mail atabilirsiniz. En kısa sürede cevaplanacaktır.

    


   This div height required for enabling the sticky sidebar
   Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :