Beykent_Universite

[row class=”row-fluid”]
[col class=”span6″]
indir

twitter

 facebookemail

[/col]
[col class=”span6″]

Beykent Üniversitesi

Şehir: İstanbul
Kampüsler: Ayazağ , Taksim , Beylikdüzü / İstanbul
Telefon: 444 1997
Web: http://www.beykent.edu.tr/
Okul Türü: Vakıf
Kuruluş Yılı: 1997
Rektör: Prof. Dr. Emin KARAHAN [/col][/row]


[wptab name=’Üniversite’]

[/wptab]

[wptab name=’Yüksek Lisans Programları’]

[row class=”row-fluid”]
[col class=”span6″][/col][col class=”span6″]

Beykent Üniversitesi Yüksek Lisans Programları

Sosyal Bilimler Enstitüsü
İşletme Yönetimi – Ön Başvuru
Uluslararası İlişkiler – Ön Başvuru
İngiliz Dili ve Edebiyatı – Ön Başvuru
Sinema ve Televizyon ASD – Ön Başvuru
İletişim ve Tasarım ASD – Ön Başvuru
Tekstil ve Moda Tasarımı – Ön Başvuru
Uzaktan Eğitim e-MBA – Ön Başvuru
İktisat – Ön Başvuru
Hukuk – Ön Başvuru
İşyerinde Yüksek Lisans – Ön Başvuru
Tarih – Ön Başvuru
Klinik Psikoloji – Ön Başvuru
Medya ve İletişim – Ön Başvuru
Türk Dili ve Edebiyatı – Ön Başvuru
Fen Bilimleri Enstitüsü
Bilgisayar Mühendisliği – Ön Başvuru
Endüstri Mühendisliği – Ön Başvuru
Makine Mühendisliği – Ön Başvuru
Mimarlık – Ön Başvuru
İç Mimarlık – Ön Başvuru
İnşaat Mühendisliği – Ön Başvuru
Matematik Mühendisliği – Ön Başvuru
Medya ve İletişim – Ön Başvuru

[/wptab]
[wptab name=’Eğitim Ücretleri’]

beykent_ucret1

1) Tezsiz Yüksek Lisans Program Ücretleri 2 Yarıyılı Kapsamaktadır.
2) Eğitim süresinin uzaması halinde, süre uzatımını kapsayan yıl ilan edilen normal eğitim-öğretim ücretinin % 10’u (herbir yarıyıl için) yarıyıl dönem ücreti olarak alınır.
3) Başarısız olunan derslerin tekrarı halinde, her bir ders için dersin tekrar edildiği yıl ilan edilen normal eğitim-öğretim ücretinin %10’u alınır.
4) Ücretlere %8 KDV Dahildir.
5) Klinik Psikoloji yüksek lisans programı ile uzaktan eğitim programları hariç Üniversitemiz ve / veya Beykent Eğitim Kurumları tüm mezunlarına yüksek lisans ve doktora programlarında %50 indirimle eğitim – öğretim desteği sağlanacaktır.
6) Vadeli ödemelerde, TEB Senetsiz Taksit Sistemi ile Maximum, World, Bonus, Paraf, CardFinans, AsyaCard özelliği taşıyan kredi kartlarına taksit uygulaması yapılır.
7) Vadeli ödeme seçeneğinden BANK ASYA tercih eden öğrencilerimiz, OTS sistemi üzerinden okul bedeli kadar limitli anında kredi kartı verilebilme imkanı ile 10 taksit üzerinden kayıt yaptırabilir.
8) Peşin Ödemelerde %5 İndirim Uygulanır.

beykent_ucret2

1) Eğitim süresinin uzaması halinde, süre uzatımını kapsayan derslerin alındığı yıl için ilan edilen normal eğitim-öğretim ücretinin % 10’u (herbir yarıyıl için) yarıyıl dönem ücreti olarak alınır.

2) Başarısız olunan ve döneminde alınmayan derslerin tekrarı halinde, her bir ders için dersin tekrar edildiği yıl ilan edilen normal eğitim-öğretim ücretinin %10’u alınır.

3) Ücretlere %8 KDV dahildir.

4) Klinik Psikoloji yüksek lisans programı ile uzaktan eğitim programları hariç Üniversitemiz ve / veya Beykent Eğitim Kurumları tüm mezunlarına yüksek lisans ve doktora programlarında %50 indirimle eğitim – öğretim desteği sağlanacaktır.

5) Vadeli ödemelerde, TEB Senetsiz Taksit Sistemi ile Maximum, World, Bonus, Paraf, CardFinans, AsyaCard özelliği taşıyan kredi kartlarına taksit uygulaması yapılır.
6) Vadeli ödeme seçeneğinden BANK ASYA tercih eden öğrencilerimiz, OTS sistemi üzerinden okul bedeli kadar limitli anında kredi kartı verilebilme imkanı ile 10 taksit üzerinden kayıt yaptırabilir.

7) Peşin Ödemelerde %5 İndirim Uygula nır.

8)2014-2015 Bahar Dönemine Tezli programda eğitimine başlayan öğrenciler için  Tez Yılı ücreti 4.850 TL olarak uygulanacaktır.

beykent_ucret3

1) Meslek Grupları: Bankacı/Sigortacı, Mali Müşavir, Öğretmen, Hukukçular, Sağlık Personeli, TSK ve Emniyet Personeli, Maliye ve Sosyal Güvenlik Kurumu Mensupları. (Meslek grupları indiriminden yalnızca Sosyal Bilimler Enstitüsü öğrencileri yararlanabilirler.)

2) Tezsiz Yüksek Lisans Program Ücretleri 2 Yarıyılı Kapsamaktadır.

3) Tezli veya Tezsiz Yüksek Lisans programlarında: Eğitim süresinin uzaması halinde, süre uzatımını kapsayan ve derslerin alındığı yıl için ilan edilen normal eğitim-öğretim ücretinin % 10’u (herbir yarıyıl için) yarıyıl dönem ücreti olarak alınır. (Süre uzatımı ile ilgili yarıyıl dönem ücretlerinde meslek indirimi uygulanmaz).

4) Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programlarında meslek grubu indirimleri uygulanmamaktadır.

5) Tezli veya Tezsiz Yüksel Lisans programlarında başarısız olunan derslerin tekrarı halinde, ders tekrarını kapsayan yıl ilan edilen normal eğitim-öğretim ücretinin %10’u her bir ders başına ders tekrar ücreti olarak alınır. (Ders tekrarı ile ilgili ücretlerde meslek indirimi uygulanmaz).

6) Ücretlere %8 KDV dahildir.

7) Vadeli ödemelerde, TEB Senetsiz Taksit Sistemi ile Maximum, World, Bonus, Paraf, CardFinans, AsyaCard özelliği taşıyan kredi kartlarına taksit uygulaması yapılır.
8) Vadeli ödeme seçeneğinden BANK ASYA tercih eden öğrencilerimiz, OTS sistemi üzerinden okul bedeli kadar limitli anında kredi kartı verilebilme imkanı ile 10 taksit üzerinden kayıt yaptırabilir.

9) Peşin Ödemelerde %5 İndirim Uygulanır.

10) 2014-2015 Bahar Dönemine Tezli programda eğitimine başlayan öğrenciler için Tez Yılı Ücreti 4.120 TL olarak uygulanacaktır.

[/wptab]

[wptab name=’Duvar’][/wptab]

[end_wptabset]

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :