YÜKSEK LİSANS, BAU İLE GLOBALLEŞİYOR

YÜKSEK LİSANS, BAU İLE GLOBALLEŞİYOR

ON ÜLKEDE, YİRMİ NOKTADA EĞİTİM

Eğitim alanında yaptığı yeniliklerle Türkiye’nin öncü üniversitesi BAU, yüksek lisans öğrencilerine dünyanın kapılarını açıyor. Yüksek Lisans eğitimine İstanbul’da başlayan öğrenciler, program derslerini farklı ülkelerde, sektörün en önemli isimlerinden alma şansına sahip oluyor.

bahcesehiradvertorial1BAU ÖĞRENCİLERİNE DÜNYANIN KAPILARI AÇIK

BAU, yüksek lisans eğitiminde bir ilke daha imza atarak Türkiye’deki yüksek lisans öğrencilerine dünyanın kapılarını açıyor. BAU yüksek lisans öğrencileri on ülkede, yirmi farklı destinasyonda ders alarak farklı kültürlerle buluşuyor, her ülkenin en iyi uygulamalarını yerinde deneyimleme şansı yakalıyorlar. Bu sayede en iyi uygulayıcılar, karar alıcılar ve yöneticilerle tanışıyor ve global bir network’e sahip oluyorlar. Öğrenciler, çok yönlü ve çok kültürlü düşünme yetkinliği kazanarak, farklı bakış açıları geliştirerek, dünyaya daha bütüncül ve yaratıcı bir gözle bakabiliyor, global düzeyde rekabet etme fırsatını yakalıyorlar.

MBA: İSTANBUL, ROMA

GLOBAL AFFAIRS: BERLİN, WASHINGTON D.C., İSTANBUL

GAME DESIGN: BERLIN, FRANKFURT

BİLİŞSEL NÖROPSİKOLOJİ: TORONTO

STRATEGIC DESIGN AND MANAGEMENT: BERLİN, İSTANBUL

GLOBAL MBA: KÖLN, ROMA, BERLİN, FRANKFURT, MÖNCHENGLADBACH, DUSSELDORF, DUISBURG, BRÜKSEL , SİLİKON VADİSİ, WASHINGTON D.C., TORONTO, PARİS, HONG KONG, AMSTERDAM, LÜKSEMBURG, İSTANBUL

BIG DATA: SİLİKON VADİSİ, BERLİN, İSTANBUL

SİBER GÜVENLİK: SİLİKON VADİSİ, BERLİN, İSTANBUL

MİMARLIK: ROMA, İSTANBUL

EĞİTİM TEKNOLOJİSİ: WASHINGTON D.C., İSTANBUL

EĞİTSEL TASARIM: WASHINGTON D.C., İSTANBUL

KAYROPRAKTİK: BERLİN, İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ İÇİN : http://www.bahcesehir.edu.tr/icerik/

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :