Üniversite Ara

   YÜKSEK LİSANS, BAU İLE GLOBALLEŞİYOR

   YÜKSEK LİSANS, BAU İLE GLOBALLEŞİYOR

   ON ÜLKEDE, YİRMİ NOKTADA EĞİTİM

   Eğitim alanında yaptığı yeniliklerle Türkiye’nin öncü üniversitesi BAU, yüksek lisans öğrencilerine dünyanın kapılarını açıyor. Yüksek Lisans eğitimine İstanbul’da başlayan öğrenciler, program derslerini farklı ülkelerde, sektörün en önemli isimlerinden alma şansına sahip oluyor.

   bahcesehiradvertorial1BAU ÖĞRENCİLERİNE DÜNYANIN KAPILARI AÇIK

   BAU, yüksek lisans eğitiminde bir ilke daha imza atarak Türkiye’deki yüksek lisans öğrencilerine dünyanın kapılarını açıyor. BAU yüksek lisans öğrencileri on ülkede, yirmi farklı destinasyonda ders alarak farklı kültürlerle buluşuyor, her ülkenin en iyi uygulamalarını yerinde deneyimleme şansı yakalıyorlar. Bu sayede en iyi uygulayıcılar, karar alıcılar ve yöneticilerle tanışıyor ve global bir network’e sahip oluyorlar. Öğrenciler, çok yönlü ve çok kültürlü düşünme yetkinliği kazanarak, farklı bakış açıları geliştirerek, dünyaya daha bütüncül ve yaratıcı bir gözle bakabiliyor, global düzeyde rekabet etme fırsatını yakalıyorlar.

   MBA: İSTANBUL, ROMA

   GLOBAL AFFAIRS: BERLİN, WASHINGTON D.C., İSTANBUL

   GAME DESIGN: BERLIN, FRANKFURT

   BİLİŞSEL NÖROPSİKOLOJİ: TORONTO

   STRATEGIC DESIGN AND MANAGEMENT: BERLİN, İSTANBUL

   GLOBAL MBA: KÖLN, ROMA, BERLİN, FRANKFURT, MÖNCHENGLADBACH, DUSSELDORF, DUISBURG, BRÜKSEL , SİLİKON VADİSİ, WASHINGTON D.C., TORONTO, PARİS, HONG KONG, AMSTERDAM, LÜKSEMBURG, İSTANBUL

   BIG DATA: SİLİKON VADİSİ, BERLİN, İSTANBUL

   SİBER GÜVENLİK: SİLİKON VADİSİ, BERLİN, İSTANBUL

   MİMARLIK: ROMA, İSTANBUL

   EĞİTİM TEKNOLOJİSİ: WASHINGTON D.C., İSTANBUL

   EĞİTSEL TASARIM: WASHINGTON D.C., İSTANBUL

   KAYROPRAKTİK: BERLİN, İSTANBUL

   DETAYLI BİLGİ İÇİN : http://www.bahcesehir.edu.tr/icerik/

   This div height required for enabling the sticky sidebar
   Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :