IELTS GEÇ KAYIT

Son başvuru tarihi geçen sınavlara kayıt kabul edememekteyiz ancak boş kontenjan olması durumunda sınava girme talebinde bulunan adaylarımızı geç başvuru ücreti ödemek şartı ile sınava kayıt edebilmekteyiz.

Son başvuru tarifinden sonra kayıt yaptırmak isteyen adaylarımızın mutlaka bizim ile iletişime geçmesi ve isimlerini yedek listemize yazdırmaları gerekmektedir.

Yer açılması durumunda sırası ile adaylarımıza geri dönüş yaparak kayıtlarını tamamlayabiliyoruz.

TRANSFER VEYA BAŞVURU İPTALİ

Sınavdan 5 hafta öncesine kadar başvurmanız durumunda bir defaya mahsus olmak kaydıyla ücret alınmadan transfer veya iptal yapılabilmektedir. Transfer için yeni sınav tarihiniz, ilk başvurduğunuz tarihten sonraki 3 ay içerisinde olmalıdır.

Sınavdan önceki 5 hafta içerisinde talep ettiğiniz transferler veya iptaller 85 TL ücrete tabiidir ve resmi mazaret belgesi gerekmektedir.

Her türlü transfer veya iptal için gerekli formlar ve resmi belgeler ielts@britishcouncil.org.tr adresine e-mail olarak gönderilmelidir.

Sınav Günü Rahatsızlanma

Sınav günü rahatsızlanmanız durumunda en geç üç iş günü içerisinde sınav gününü kapsayan resmi sağlık raporunu ve gerekli formu ielts@britishcouncil.org.tr adresine e-mail olarak gönderiniz. Aksi halde sınava katılmamış sayılacak ve tüm haklarınızı yitireceksiniz.

Belgelerin belirtilen sürede elimize ulaşması durumunda sınav ücretinin 85 TL idari masraf düşüldükten sonra kalan kısmının iadesi veya 85 TL idari masrafını ödemek kaydı ile transferi mümkündür.

İkinci sınav gününde de rahatsızlanma durumunda iade veya transfer yapılmayacaktır.

IELTS’e NASIL ÇALIŞILIR?

DEVAMI İÇİN BİR SONRAKİ SAYFA:

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir