www.yukseklisans.com.tr sitesi (Bundan böyle SİTE olarak anılacaktır) üyelik ve SİTE’nin sağladığı hizmetlerden faydalanmak için sorumluluk ve kuralların düzenlendiği maddeleri okumanız ve kabul etmeniz durumunda. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız siteyi kullantan vazgeçiniz.

Yeni üye olunması ya da kuralları farkında olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değil.

SİTE, yüksek lisans adaylarına ihtiyaç duyabilecekleri bilgi sunmayı amaçlamaktadır. SİTE’de yer alan bilgiler, belgeler, tarihler veya dokümanlar resmi geçerlilik taşımamaktadır.

SİTE, SİTE, SİZE BEKLENEN SİTE. SİTE, içeriğinde vermiş olan görüşlerin doğruluğunu teyit etmez içeriğini denetlemez. Sitenin sunmuş olduğu görüş ve bilgiler nedeni ile sorumlu tutulamaz.
SİTE’de yer alan tüm görseller, bilgi tabanı, bilgi, belge ve her türlü materyalin hak sahibi SİTE olup, ÜYE sitede sunulursa sadece görüntüleme hakkına sahiptir. ÜYE, onun hiçbir şekilde materyali kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, ticari olarak olmasın yaymayacağını 3.Şahısların kullanımına sunahayda ederim taahhüt eder.

İşbu Maddenin Tek İstifi, verilen link ve bağlantı ile diğer tanımlayıcı vergileri SİTE de paylaşım izni ise sosyal mecra hesaplarıdır.

MÜCBİR NEDENLER

İşbu sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan, öngörülmeyen ve tarafların denetleyicileri gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri sorumlulukları kısmen veya tamamen yerine getirmelerini imkansizleştiren haller ve İnternet arızalar kesilmeler, SİTE’nin hizmet aldığı 3. firmalara hizmet suretiyle sebep (ler) olarak kabul edilir.

KİŞİSEL BİLGİLER ve GİZLİLİK

Üyelik süresinde e-posta, adres, isim, soy isim ve vb. içerikler kişisel bilgiinizi oluşturur. SİTE hiçbir zaman bu bilgi başka ÜYE’ler ile paylaşmaz.
Üniversite yetkililerinin boyut ulaşabilmeleri amacıla kişisel bilgilerinize izin verme izin verebilir. SİTE, Üniversiteler vasıtasıyla ya da diğer iş görevlisi ile boyut tanıtım maillerini gönderebilir, sms atabilir veya tanıtım broşürleri gönderebilir.

ÜYELİĞİN SONLANDIRILMASI

ÜYE dilediği zaman SİTE’de devre üyeliğini sonlandırabilir.
SİTE, ÜYE’nin İşbu sözleşmede yazılı kurallara uymaması durumunda ÜYE’liğini tek taraflı ve bildirimsiz olarak kullanabilir / iptal edebilir ve ÜYE’nin tekrar siteden faydalanmasını sağlayacak teknik engellemelere başvurabilir.

UYUŞMAZLIKLAR

SİTE ve ÜYE arasında sızdırmazlığı uyuşmazlıklar öncelikle Sulh yolu ile çözümlenecektir. Taraflar, uzlaşma sağlanamaması halinde İSTANBUL Merkez Mahkemeleri’nin ve İcra Müdürlükleri’nin yetkilisini kabul ve beyan ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir