SINAVA “ROAD to IELTS” ONLINE MATERYALLERİYLE ÇALIŞIN

Sınava kaydınızı yaptırın ve IELTS Yolunda online hazırlık materyallerine ücretsiz erişim hakkı kazanın. İnternet erişimi olan bir yerden istediğiniz zaman erişebileceğiniz bu hazırlık kursu, dinleme, okuma, konuşma ve yazma bölümlerinin tümünü kapsamaktadır. Bu materyaller aynı zamanda, sınav soruları hakkında açıklamalar, adayların soruları nasıl yanıtlaması gerektiğine dair ipuçları da vermektedir. Bunun yanısıra, sorulara verilen yanıtlar online olarak notlandırıldığından adaylar seviyelerini de o anda görebilmektedir.

IELTS SINAVI RESMİ ÇALIŞMA MATERYALLERİ

Official

IELTS resmi çalışma materyalleri, adaylara İngilizcelerinin eklenen seviyede olup olmadığını test etme imkanı sunmaktadır. Bir kitapçık ve CDden oluşan bu hazırlık materyalleri, hem Akademik hem de Genel İngilizce Modülü için dört sınav bölümünün de yeraldığı örnek bir sınav içermekte olup, soru cevap anahtar da bulunmaktadır.  Ücreti 70 TL’dir.

IELTS HAZIRLIK SETİ

IELTS Hazırlık Seti’nin yurtiçinde bir adrese gönderilmesi için 70 TL olarak belirlenen gönderim ücretini aşağıda yeralan hesap numarasına yatırmanız gerekmektedir

BRITISH COUNCIL TL Hesabı
T.C İş Bankası Beyoğlu Şubesi
Şube Kodu: 1011
Hesap No: 1386454
Hesap Sahibi İsmi(Alıcı) :British Council – Embassy Office of Cultural Counsellor
Swift Code: ISBKTRISXXX
IBAN CODE: TR600006400000110111386454

Bu işlemden sonra ielts@britishcouncil.org.tr adresine adınızı, soyadınızı, gönderim yapılacak olan adres bilgilerini ve ödeme tarihinizi içeren bir email göndermeniz gerekmektedir.

IELTS Hazırlık Seti 2 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmek üzere tarafımızdan kuryeye teslim edilecektir.

IELTS HAZIRLIK İÇİN ONLINE MATERYALLER

IELTS sınavında başarının anahtarı sınava hazırlanmaktır.

British Council tarafından sizler için tasarlanmış Take IELTS web sitesinden IELTS sınavı hakkındaki tüm bilgilere erişebilir ve sınavınıza hazırlık yapabilirsiniz.

Ayrıca web sitemizde öğrenci ve öğretmenler için kaynaklar da bulunmaktadır.

Genel olarak, İngilizce seviyenizi ilerletmek istiyorsanız, British Council’ın İngilizce Öğrenmek (Learn English) adlı websitesinden faydalanmanızı öneririz.

DEVAMI İÇİN BİR SONRAKİ SAYFA:

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir