bilgilogo

 

MERAK EDİLEN TÜM SORULARI BİLGİ’Lİ
HOCALAR CEVAPLAYACAK

18 yılda 5 binin üzerinde mezun veren İstanbul Bilgi Üniversitesi Yüksek Lisans Programları, yeni açtığı bölümlerle büyümeye devam ediyor. Alanlarında uzman isim ve akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosunun katılacağı Tanıtım Toplantısı 2 Eylül’de santralistanbul’da

Dünyadaki gelişmelerin gün geçtikçe ivme kazandığı ve iş dünyasında rekabetin arttığı son dönemde, yüksek lisans eğitimi pek çok insan için kaçınılmaz bir kazanım haline geldi. Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü çatısında yüksek lisans ve doktora eğitimi veren İstanbul Bilgi Üniversitesi yeni iş dünyasının yönetim, bilgi ve ilişki süreçlerine uyum sağlayan programlarıyla kariyer yolculuğuna yön veriyor.

2 Eylül 2014 Salı günü saat 18.00’de santralistanbul Kampüsü’nde BİLGİ lisansüstü programların tanıtılacağı “Tanıtım Toplantısı” düzenlenecek. Sosyal Projeler ve STK Yönetimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği ve Sosyoloji gibi yeni bölümlerin de tanıtılacağı etkinlikte, adaylar programlara dair bilgiyi direkt bölüm hocalarından alabilecek.

Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü, Lokma Restoran

Saat: 18.00

BİLGİ Lisansüstü

İstanbul Bilgi Üniversitesi, 5.000’den fazla yüksek lisans öğrencisi ve 5.000’den fazla yüksek lisans mezunuyla, akademik kariyer hedefleyen veya profesyonel yaşamın gerekleri doğrultusunda uzmanlık alanlarına yenilerini eklemek isteyenler için çok çeşitli alanlarda yüksek lisans programları sunuyor. Güçlü bir akademik kadro, değişen dünyanın gereklerine göre tasarlanmış program seçenekleri, güçlü network imkanı, uluslararası bağlantılar ve düzenli olarak gerçekleştirilen konferanslarla hareketli etkinlik takvimi, BİLGİ’de lisansüstü öğrenimi cazip kılan etkenlerin başında geliyor.

Lisansüstü programları ile ilgili daha fazla bilgi için:

http://graduate.bilgi.edu.tr

Detaylı Bilgi:

Ece Özden: 0212 311 7341 ece.ozden@bilgi.edu.tr